Menü
Sepet

Sıkça Sorulan Sorular

Saat 16:00 'dan önce vermiş olduğunuz sipariş, aynı gün kargolanır. 16:00 'dan sonra verilen tüm siparişler diğer gün kargolanır. Kargoya verdikten sonra ortalama 2-3 gün içerisinde alıcıya ulaşmaktadır.

Siparişiniz için adres değişikliği, ürün kargoya teslim edilmeden önce Whatsapp üzerinden iletişime geçerek gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemiz, tüm kişisel ve kart bilgileriniz 256Bit SSL sertifakası ile korunmaktadır. Tarayıcınızdan veya telefonunuzdan sitemize giriş yaptığınızda, site isminin yanında bulunan kilit işaretine basarak Google tarafından sitemize tanımlanmış güvenlik sertifakasının geçerliliğini kontrol edebilirsiniz. (Kilit simgesine tıklayıp bağlantı güvenli yazısı bulunmayan sitelerden kendi güvenliğiniz için alışveriş yapmayınız.)

Kargo firması adresinizde bulunamamanız durumunda paketinizi en yakın şubeden alabileceğinizi bildiren bir not bırakır. 3 gün içerisinde paketinizi belirtilen şubeden alabilirsiniz.

https://beycasual.com/iptal-iade-degisim adresinden değişim koşullarını inceleyerek veya Whatsapp üzerinden tarafımızla iletişime geçerek gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz.